מי אנחנו

 

אנחנו שרון מוזס ביטון ודליה מזעקי מוזס, יזמיות, מנטוריות ויועצות להשקעות נדל"ן ובעלות חברת נדל"נשי בע"מ.
בשנת 2017 הקמנו את נדל"נשי על מנת לייצר מרחב נשי מאפשר, בטוח ומקצועי שבו נשים יוכלו ללמוד יחד ולהתוודע לעולם הנדל"ן וכך ירכשו כלים להשקעה בנדל"ן, כל אחת בהתאם לצרכיה, מצבה האישי-משפחתי ויכולתה הכלכלית.
אנחנו מאמינות שלכל אחת מאתנו מגיע לחיות חיים של רווחה, יציבות, נוחות ושפע.
כל מי שמצטרפת לקהילת נדל"נשי ובוחרת להשתתף בתכנית הלווי האישית שלנו לומדת מהם הצעדים שעליה לעשות על מנת להבטיח את עתידה הכלכלי ממקום של ביטחון ועוצמה. הנשים המצטרפות אלינו בוחרות לצאת לדרך שבה כל אחת ואחת מהן יכולה להיות בעלים של נדל"ן בארץ או בחו"ל.

התכנית שלנו מיועדת לנשים בלבד. מדוע?
הקמנו את חברת נדל"נשי מתוך תחושה של שליחות – ללמד נשים להשקיע בנדל"ן. לא רק להפסיק לחשוש אלא ממש לעשות סוויץ' בראש ולקבל ביטחון בתחום שנראה 'מפחיד' וגברי ממבט ראשון – תחום הנדל"ן, הנחשב לתחום ההשקעות הוותיק והיציב בעולם. השקעה בנדל"ן היא אמצעי לעצמאות ולביטחון בחיים שלנו.
זה הזמן שלך לעלות על רכבת הנדל"ן!

שרון מוזס ביטון

אני שרון מוזס ביטון, נשואה ואימא לארבעה ילדים, מתגוררת בגליל. מאז 2006 אני יזמית ומשקיעת נדל"ן, יועצת למשקיעים וליזמים ומנטורית לנשים הנמצאות בתהליכי השקעה בנדל"ן בארץ ובחו"ל. כמו כן, אני מאמנת נשים להתפתחות אישית וכלכלית.

אחרי 12 שנים בהן ניהלתי עסק של השקעות ויזמות נדל"ן, גיליתי שיש מעט מאד נשים שמשקיעות בנדל"ן. מתוך הכרת תודה על ההצלחה שלי ותחושת שליחות פנימית, החלטתי להביא את כל הידע והניסיון שצברתי במשך שנים ולהעניק אותו לנשים כדי לעזור להן לייצר בטחון כלכלי. כך נולד הרעיון להקמת נדל"נשי.

במשפחה בה גדלנו, עם שני הורים עצמאים (אימא אדריכלית ואבא מעצב), דיברו אתנו על עסקים ויזמות מגיל צעיר וכך טיפחו בנו את תחושת המסוגלות והביטחון שאנו יכולות להצליח בעסקים. לפני שהתחלתי לעסוק בנדל"ן, הייתי קרימינולוגית קלינית (תואר שני MA) ועבדתי בתחום זה מספר שנים כקרימינולוגית בבתי סוהר. כזוג צעיר עם ילדים קטנים, הטרידה אותי תמיד המחשבה שהמשכורות שלנו מאד נמוכות ולעולם לא נוכל להגיע לרווחה כלכלית ולרמת החיים עליה חלמנו.

כאשר התחלתי להשקיע בנדל"ן, לא היה לי הון עצמי. איתרתי נכס שמחירו היה נמוך ממחיר השוק ויחד עם משקיע, ביצעתי עסקת אקזיט ותוך ארבעה חודשים הרווחנו 120,000 ש"ח!

מאז ועד היום ליוויתי אלפי משקיעים בארץ ובחו"ל, כולל הובלת תהליכים של התחדשות עירונית, הפשרת קרקעות חקלאיות ועוד. בשנים אלה המשכתי לעשות לביתי, להשקיע בנדל"ן ולייצר למשפחתי רשת בטחון כלכלית המאפשרת לנו להגשים חלומות.

הסיפור האישי שלי הוא הוכחה לכך שכל אחת, גם אם לא נולדה עם כפית של כסף בפה, מסוגלת לרכוש ידע, ללמוד לבחון השקעות נבונות ולהיות בעלת נכסי נדל"ן, שיביאו אותה לממש את חלומותיה ולבנות עתיד יציב לה ולילדיה.

SHARON

דליה מזעקי מוזס

אני דליה מזעקי מוזס, נשואה ואימא לארבעה ילדים, מתגוררת ברחובות. אני בעלת תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים MBA ובוגרת מסלול עתודה ניהולית בבנק. שימשתי כאנליסטית בחטיבה העסקית באחד הבנקים הגדולים ויותר מעשר שנים הייתי סמנכ"לית בחברת הייטק בינלאומית.

במשך 25 שנה צברתי ניסיון רב בעולם העסקי-פיננסי, בבנקאות ובהייטק. אני חיה ונושמת את העולם הפיננסי מדי יום ומשקיעה בנדל"ן מעל עשור בארץ ובחו"ל. נוסף לכך, אני בוגרת קורס מנהיגות נשית בוויצ"ו ומנטורית לנשים בתהליכי יציאה לעצמאות כלכלית וצמיחה עסקית בעמותת "יוזמות עתיד".

במשך כל השנים בהן עבדתי כשכירה, שרון תמיד ייעצה לי: "אחותי, תשקיעי בנדל"ן, תייצרי לך מקורות הכנסה נוספים…". החלטתי להקשיב לה, ועם הליווי של שרון, שהפכה למנטורית האישית שלי, התחלתי להשקיע בנדל"ן בארץ ובחו"ל. בסופו של דבר, החלטתי לעזוב את תפקידי כסמנכ"לית ולצאת לדרך חדשה, בידיעה שיש לי רשת ביטחון נדל"נית חזקה, שמייצרת לי הכנסה קבועה ויציבה.

ככלכלנית וכמשקיעת נדל"ן ותיקה, הבנתי שאנחנו יודעות לייצר כסף, שיש פה נוסחה ושיטה שעובדת לנו ולכן יכולה לעבוד לכל אישה. עשיתי צעד משמעותי בחיי, התפטרתי מהעבודה והצטרפתי לשרון. התחלנו לעבוד יחד והקמנו יחד את חברת נדל"נשי.

אני מאמינה בכל לבי בכוח הנשי, ומאמינה שלכל אישה מגיע הטוב ביותר. חוסר ידע, פחד והימנעות משתקים נשים רבות מלבנות לעצמן עתיד טוב יותר. אני רוצה לתרום מהידע הנדל"ני, העסקי והפיננסי שלי כדי לייצר לכמה שיותר נשים רשת ביטחון נדל"נית חזקה ופנסיה נדל"נית רצופה אשר תבטיח עבורן את המחר.

DALIA

תכנית הליווי של נדל"נשי

אנו פונות לכל אישה שרוצה לייצר לעצמה ביטחון כלכלי באמצעות השקעה בנדל"ן, בכל גיל ובכל שלב בחייה.
בנינו עבורכן תכנית ליווי אישית בגישה נשית, הכוללת לימוד וליווי אישי. להבדיל ממכללות, אנחנו אלה שעורכות את שיחת ההיכרות הראשונית איתכן ובוחנות את התאמתכן לתכנית הלווי. אנחנו מלמדות אתכן (לעתים מצטרפים אלינו מרצים אורחים בנושאים שונים) ומעורבות בתהליך הליווי של כל תלמידה, לומדות להכיר אותה ואת עולמה וכך יודעות להתאים את מודל ההשקעות הנכון עבורה.
החיבור האישי בינינו, כאישה אל אישה, כאימא אל אימא, יוצר רמת אמון מאד גבוהה ומסייע להפחית את החששות הטבעיים המתלווים לתהליך ההשקעה בנכס, הכרוך בהוצאה של מאות אלפי שקלים ויותר.
חשוב שתדעו כי אנו שומרות על דיסקרטיות מלאה ודואגות להביא לידי ביטוי מיטבי את האינטרסים שלכן. אנחנו נבחן איתכן רק השקעות שמעניינות אתכן באופן אישי והולמות את הצרכים שלכן.